Rokio

Jaká je vaše největší úchylka (myslím v přeneseném slova smyslu)?

Pro mě je největší úchylkou pokládání hloupých a provokativních otázek na komunikační weby.

Co se týče témat, která mě lákají, jsou to:

  • psychiatrie
  • etiketa
  • rasismus
  • mentální retardace
  • právní otázky
  • náboženství

a další témata, na která si teď nevzpomenu

Tato témata jsou pro mě jako droga. Pokládání otázek z těchto odvětví je pro mě jako vysvobození z bezesné noci a mám neustále nutkání položit nějakou otázku na jedno či více z těchto témat. Jsem jako přetlakovaný hrnec, který zanedlouho vybouchne, a proto musím vypustit páru. Přece nechcete, abych zde explodoval?

Nejlepší odpověď
Palpatine

Mou úchylkou je zase hloupě odpovídat na hloupé a provokativní otázky. Každý má něco

Další odpovědi
jáára

Milovník psů.

Anikitos

Perfekcionismus (jestli je to úchylka).

Jestli je tohle tvoje největší úchylka tak to není až tak strašné. :'D

aliendrone

Pche, JSEM ALIENDRONE, tudíž ŽÁDNÉ!!! Jakákoliv psychometrická měření aplikovaná na mne jsou předem odsouzena k nezdaru, jelikož „normální“ lidská měřítka jsou v mém případě zcela NEDOSTATEČNÁ! ;) :D :D

klumprt

Já jsem již aspoň dle občanky dávno dospělý muž. Ale když jdu procházkou po lesní cestě, a jsou na ní kaluže, které je možno odšťouchnutím trochy bláta vypustit, případně přepustit jednu do druhé nebo prostě vytvořit tímto způsobem nějaké malé vodní dílo, neodolám. A strávím tam klidně půl hodiny, možná hodinu u toho.

jirka F

Já už jsem všechno tak nějak řekl.Jinak mám rád zvířata,kteří jsou ku pomoci a nejsou škodná.Jsem přímo posedlý konspiračními teoriemi o malé době ledové(do jisté míry).Strachy a obavy(částečně zaléčené)………….atd.

zjentek

No a já stalkuju úchyly.

EKSOT123

Já jsem úplně bez úchylek! Po všech stránkách! Akorát mám nejasnosti v tisíce věcí. Např. jakou řečí hovořit se psy v zahraničí, např. ruština v Rakousku se mi moc neosvědčila, gestikulace už vůbec ne.