Avatar uživatele
Rokio

Jaká je vaše největší úchylka (myslím v přeneseném slova smyslu)?

Pro mě je největší úchylkou pokládání hloupých a provokativních otázek na komunikační weby.

Co se týče témat, která mě lákají, jsou to:

  • psychiatrie
  • etiketa
  • rasismus
  • mentální retardace
  • právní otázky
  • náboženství

a další témata, na která si teď nevzpomenu

Tato témata jsou pro mě jako droga. Pokládání otázek z těchto odvětví je pro mě jako vysvobození z bezesné noci a mám neustále nutkání položit nějakou otázku na jedno či více z těchto témat. Jsem jako přetlakovaný hrnec, který zanedlouho vybouchne, a proto musím vypustit páru. Přece nechcete, abych zde explodoval?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? klumprt, Anikitos, aliendrone před 1975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Palpatine

Mou úchylkou je zase hloupě odpovídat na hloupé a provokativní otázky. Každý má něco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Milovník psů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anikitos

Perfekcionismus (jestli je to úchylka).

Jestli je tohle tvoje největší úchylka tak to není až tak strašné. :'D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Pche, JSEM ALIENDRONE, tudíž ŽÁDNÉ!!! Jakákoliv psychometrická měření aplikovaná na mne jsou předem odsouzena k nezdaru, jelikož „normální“ lidská měřítka jsou v mém případě zcela NEDOSTATEČNÁ! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já jsem již aspoň dle občanky dávno dospělý muž. Ale když jdu procházkou po lesní cestě, a jsou na ní kaluže, které je možno odšťouchnutím trochy bláta vypustit, případně přepustit jednu do druhé nebo prostě vytvořit tímto způsobem nějaké malé vodní dílo, neodolám. A strávím tam klidně půl hodiny, možná hodinu u toho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Já už jsem všechno tak nějak řekl.Jinak mám rád zvířata,kteří jsou ku pomoci a nejsou škodná.Jsem přímo posedlý konspiračními teoriemi o malé době ledové(do jisté míry).Strachy a obavy(částečně zaléčené)………….atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No a já stalkuju úchyly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Já jsem úplně bez úchylek! Po všech stránkách! Akorát mám nejasnosti v tisíce věcí. Např. jakou řečí hovořit se psy v zahraničí, např. ruština v Rakousku se mi moc neosvědčila, gestikulace už vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek