michalds

Jaká je vaše nejoblíbenější píseň skupiny Chinaski?

Teda vy, co ji posloucháte.

Nejlepší odpověď
zjentek

Z ČR(_!_) poslouchám jen Dana Bártu, jdi mně s Chinaski někam! Děkuju.

Další odpovědi
elkon

Běžně je neposlouchám, ale když náhodou zaslechnu Víno, tak to si poslechnu.

Disraeli

Nikdy jsem je moc neposlouchal ani cíleně nevyhledával, takže rozhodně neznám moc jejich písní a možná jich mají víc dobrých. V mobilu mám od nich tři a z nich se mi vždy líbil Tabáček: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_nKNpSgE­yMM
Kromě Tabáčku tam mám ještě Každý ráno a Víno.

Ametyst

Každý ráno. Videoklip se povedl.

quentos

Cíleně je neposlouchám, ale nejvíc se jim asi povedl „Kutil“.

paul1

Tabáček, Klára