Salvaje

Jaká je Vaše nejoblíbenější komedie?

Odpovědi
Terka:)

:D Tich je..:)

anonym

Dříve než odpoví Ice.

Všechny,kde hrál Vlasta Burian,Plachta,M­arvan,Rašilov,pros­tě ty staré a dobré komedie.

dědapetr

Přímé přenosy s poslanecké sněmovny.IRONIE VTIP

SajmonModer

RRRrrr a Drž hubu!

tom004

Někdo to rád horké, a staré české.

lukas.lukas

Kdo hulí ten umí, Drž hubu, atd…

led

Tie dobré s inteligentným, nie násilnym vtipom. Neviem presne určiť najobľubenejšiu, záleží na momentálnej nálade.
Okrem tých hraných sú aj reálne okrem iných aj, ako napísal dědapetr, parlamentné – je to súčasne komédia+tragédia zalievaná drámou.

dougie

Hele vole,kde mám káru:)

coco

Ty nejprdlejší,třeba Účetníííí…