Muffz

Jaká je reálná výdrž baterie bez zapnutých dat u iPhone SE / 6s?

Určitě tu je dost jablíčkářů na to, aby mi bylo zodpovězeno. Přemýšlím o iPhone SE, popř. 6s (primárně SE), co ale všude čtu a co je alarmující, je fakt, že baterka vydrží stěží den. Všude ale testují se zapnutými daty, já data nepoužívám, takže bych je měl celou dobu vypnuté. Má někdo naměřené, jaká je výdrž baterie čistě bez dat? Momentálně jsem zvyklý na Lenovo Vibe P1m, kde mi baterka vydrží týden.

PS: Nechci tady názor na iPhone obecně, takže žádný hate na Apple atp. Chci jen vědět, jestli ho zkusit nebo to nemá cenu, když si ho nebudu moct vzít ani na víkend na výlet bez powerbanky.

Doplnění na základě odpovědi – jednalo by se o normální provoz, žádné hraní her od rána do večera, hlavně jako náhrada foťáku. Vyhledávání signálu na dobré úrovni (z 90% jen cestování po Ostravě).

Odpovědi
mosoj

Nevím / Jiné

Záleží kde se budeš pohybovat. Čím slabší signál, tím větší spotřeba.
Pochybuji, že se jiný majitel tohoto telefonu bude pohybovat ve stejných podmínkách.

TomPeta

1-2 dny

U šestky nebo 6s se ta výdrž bude pohybovat nejspíše mezi tou hranicí 1–2 dny. Nicméně i tak je to velice individuální :).