Avatar uživatele
dudu

Jaká je reakce na Vaše oslovení?

Kromě pocitu, který mám z těchto stránek poslední dobou a sice, že se dílem přeměnily na obyčejnou drbárnu, mám často také dojem jakoby většina zdejších účastníků byla naštvaná a zapšknutá. Celkově vzato se někdy ani nedivím, ale přesto si říkám zda-li přece jenom není přijatelnější rada mého přítele, která zní:
„Když se mě někdo zeptá jak se mám, i když se vůbec necítím nejlépe, vždy s úsměvem odpovídám, že velmi dobře. Vycházím totiž z poznání, že přítele to určitě potěší a nepřítele krásně nasere“.
Jakou prosím Vy uplatňujete filosofi při formulaci svojí odpovědi na podobné téma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004, anonym, fcoop před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

už jsem to tu jednou psala , nejvíc každého naštvu, když řeknu, že se mám dobře …ale já nelžu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja vazna byt ani neumim , chci to tady trochu odlehcit , vazneho v zivote mame take dost ( nemoci sve , nebo nejblizsi okoli ). Bavim rada lidi kolem sebe , a bavim tim i sama sebe ! Nechci to ale prepisknout , a rada dam i na " nenapadne " upozorneni. 🙂 Ale opravdu jen " nenapadne ". 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

záleží na tom, kdo to je.

když to je absolutně cizí člověk, poděkuji za oslovení, své pocity vůbec neventiluji.

známí už mne znají (viz profil), tak se raději neptají, někdy odpovídám protiotázkou „Ďekuji. A vy?“, čímž se odpovědi vyhnu, protože málokdo se zeptá znovu „A jak se teda máte?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

„Děkuji za optání, dobře. A vy?“

S případným trápením se svěřuji jen osobám nejbližším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Je to vždy stejné.Každému odpovím,mám se skvěle,lepší už to být nemůže.Většinu lidí to potěší,a těm ostatním,ale co,těch je mi vlastně líto.A k té drbárně,je fajn,si někdy zadrbat,a myslím,že prkénko,byl vlastně takový pojistný ventil,který skvěle zafungoval.A ne­myslím si,že by byl někdo,naštvaný a zapšknutý,možná,že neměl zrovna „den“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mám sa vždy výborne…
Viete koľko ľudí mi potom závidí.
PS.
Moje problémy, sú moje problémy, prečo by som vás nimi mala trápiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Jsem také toho názoru /Přátele blízko nepřátele ještě blíž.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HDMI

Ja říkám pravdu.I když ta tvoje filosofie je stokrát lepší než ta moje :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek