dust8

Jaká je rasa Blatného PSA?

Nejlepší odpověď
annas

Jde o rizikové skóre protiepidemického systému (PES), který vytvořil ministr. MUDr. Blatný.

Je to systém, podle něhož se budou uvolňovat nouzová opatření,.

Je to PES, který se narodil v souvislosti s covidem. Zatím je to ˇmlaďoch",. uvidíme,, kdy a zda zestárne a jak se bude měnit jeho barva.

Další odpovědi
Ametyst

🙂 Rozhodně ten, co hlídá ovečky.

Kepler

Někdo říká, že je to kříženec afgánského chrta a jezevčíka, případně jorkšíra. Další zase tvrdí, že je to kočkopes. Tak nevím…

Mc Merkurion

… jakej pán, takovej PES >>> prej nějakej podvraťák, kterej je pomýlenej, a na svého pána Babiše podepisuje petice, které při konfrontaci zapře, prostě podvraťák, vestaj (vesnické tajemství) …

Mr. Marek

Digitální. Ve psím jazyce (dog)itální.

Justin1

Koronateriér.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.