Jaká je promlčecí lhůta v Německu?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká je promlčecí lhůta u nezaplacené pokuty v Německu. Před šesti lety jsem byl v Německu uznán vinným ze zavinění dopravní nehody, která se stala v ČR. Dostal jsem pokutu, kterou jsem z důvodu dlouhého zotavování z autonehody nezaplatil. Z Německa mi přišlo rozhodnutí, že mám nastoupit na výkon trestu odpovídajícímu nezaplacené pokutě. Na radu právníka jsem na trest nenastoupil, protože se tento případ stále řešil i v ČR. Nyní je v ČR případ ukončen…dohodou. Nevím však co s pokutou a trestem v Německu. Za jak dlouho bude toto promlčeno? A od kdy se lhůta počítá?

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze vám zasílám na vaši otázku odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/promlceci-lhuta-v-nemecku