sesednizkola

Jaka je pro vas nejlepsi ceska dechovka?

Ja mam ze vsech nejradeji klasiku Babouky a Moravanku, takova skladba Ranicko me neomrzela ani po letech :) a to jsem predevsim milovnik vazne hudby. Ovsem rozveselit me a prinest dobrou naladu za kazdych okolnosti tak jako dechovka, takove kouzlo jsem u jine hudby zatim nenasel.

Pokud dechovku neposlouchate, nic prosim nepiste :)

Odpovědi
anonym

Jistě, Moravanka se dala poslouchat, ale už ji nevyhledávám.

VojtaPa

Ahoj, nazdar! Mě se asi nejvíce líbí polka Jetelíček u vody a samozřejmě ta naše krádná česká Škoda lásky.