Meggie2

Jaká je nejlepší rasa pro psa do paneláku, aby se tolik netrápil?

Nejlepší odpověď
elkon

Žádný, do bytovky pes nepatří, je to týrání, pes potřebuje volnost.

Další odpovědi
marci1

Těžko říci, ale spíše menší plemeno: 🙂
https://www.e­asyupp.cz/Obli­bena-mala-psi-plemena-vhodna-do-bytu-b22426.htm

Edison

Jako aby se tolik netrápil? Takže aby se trápil míň??? Sory, ale s tímhle přístupem si psa nepořizuj vůbec.

iceT

Plyšáka, ten může být velkej jak chceš.

dubraro

Kočka.

Drap

Nezáleží na rase, ale na tom jaké podmínky pro psa vytvoříš a jak moc se mu budeš věnovat

Mc Merkurion

… pražskej krysařík … nic většího nedoporučuju …

terry

Nejde ani tak o rasu, jako o to, jak moc se mu budete věnovat.
Nicméně stejně raději asi menší nebo střední. A možná klidnější než sportovce.
Klidně i z útulku.

Rokio

např. čivava, nebo jorkšířský teriér

Autista

Dobrej je i West terrier.