SajmonModer

Jaká je nejlepší hra na PS3?

Chtěl bych si koupit opravdu kvalitní hru na PS3. Jaká je podle Vás ta nejlepší? Děkuji.
Doplňuji:
Díky barnajko za tip. Už jsem si ji právě koupil na Aukru :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Sama potvrdit nemůžu, nehrála jsem to, ale výborná je prý The Beatles: Rock Band. Kamarád kamaráda kamaráda ji má a úplně ho nadchla. První den se prý od plejstejšnu ani nehnul – nejedl, nepil, snad že prý ani nechodil na záchod 🙂 Večer už to ale bylo asi příliš, plný močovýž měchýř se hlásil o slovo…no, dopadlo to, jak to dopadnout muselo :)) Tehdy si kamarád kamaráda kamaráda uvědomil, že je něco špatně – a naordinoval si povinnou odvykací kúru. Prý to ale nebylo vůůůůůbec jednoduchý :)

http://www.al­za.cz/ps3-the-beatles-rock-band-d139582.htm
Doplňuji:
S děkováním radši počkej, až si to sám vyzkoušíš – co je bomba pro jednoho, může být super nuda pro druhýho. Nerada bych dostala jednoho virtuálního facana, že jsem špatně doporučila 🙂

Jinak na Aukru tu hru fakticky mívají, docela levně – dívala jsem se na ni cé-cé-á před 3 měsíci a pak ještě pár týdnů na to, nějaký pán ji tam prodával soustavně dost dlouho a dost kusů. Nechápala jsem akorát, jaký je rozdíl mezi verzí za nějakých 350Kč a verzí za necelých 500Kč. Stejný prodejce, stejný popis, obě provedení pro PS3. Chtěla jsem to koupit kamarádovi, nakonec se to dilema za mě vyřešilo samo – zjistila jsem, že kamarád PS vůbec nemá :) Proč se to nevyrábí i pro PC?! Ptala jsem se tehdy prodejce – PC verze opravdu neexistuje. ☹

Další odpovědi
iceT

Záleží jaký druh her preferuješ,mě vyhovují ty jednoduché,kde nemusím mačkat moc tlačítek najednou.Ale už jsem komusi tady doporučovala God of var,Prince of Persia,Uncharted.Co je dost na palici tak Splinter Cell-Double agent,a co nemusí být marné tak Duke Nuken,jednička byla jen na ps2,ale docela ušla.

anonym

níže na této stránce najdeš
žebříčky TOP 5 (aktuální, celkový a čtenářský)
http://bonusweb­.idnes.cz/ps3/

Uncharted 2: Among Thieves, Rock Band 2, inFamous, Heavy Rain, Assassin´s Creed 2, …, Killzone 3, Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, LittleBigPlanet 2, Motorstorm: Apocalypse, Kung-Fu Live, …

Reuef

me na PS3 nejvic bavilo NHL 11