kick882

Jaká hra je nejlepší? (SIMULÁTOR-všechny druhy)

Aspoň tedy pro vás 🙂

Odpovědi
VanEgg

Je to podle toho jestli chceš dopravní simulátory např.: Euro Truck simulator 2
nebo třeba pečování rodinu např.:The sims 3

Liara

podle mě nejde simulátory hodit do jednoho pytle, protože hodně záleží na tom o co jde, jestli o pěčování o lidi a jejich vztahy jako je The Sims nebo Game Over…dále existují simulátory vlaku, myslim i metra a jiné dopravy..ale vtipný a zároveň složitý je třeba Facade(myslim to je simulátor :D) kde si vybereš své jméno a jdeš navštívit své dva přátele, kteří se vzali kdysi a postupně se jim bortí vztah…Takže je na tobě abys si je dal zas dohromady..vzhle­dově nic moc, ale nezabírá to moc místa..je zapotřebí umět anglicky, protože s postavama komunikuješ …vtipný jsou ty jejich pohledy když je vyfakuješ :D ale dopadne to tak že tě hnedka vyhodí z bytu..doporučuji zkouknout videa na youtube :)

Brozma

Jestli chceš lítat dopručuju ti microsoft flight simulator x, jinak nevim kde sehnat plnou verzi zdarma tak mi když tak odpověz (nezapomeň přidat hypertextový odkaz na internetovou stránku kde to je).

WinkieSluka

Jde o to o jaký simulátor.
Např;auta,rodi­na,atd.
U aut je to Euro Truck simulator 2,rodina: The sims 4........