Coliffe

Počítače na které jdou Sims 3

Ahoj, kde bych mohla sehnat nějaký levný počítač na které půjdou hry the Sims 3? Na ten můj počítač nejde ani dvojka.. Prosím, pokud možno napište mi netovou adresu, dík
Doplňuji:
Ne, opravdu kvůli jedné hře ne. Ale můj počítač už odchází, seká se, je už prostě na nic

Nejlepší odpověď
huxa

Procesor 2,0 GHz P4 nebo obdobný
1 GB RAM
Grafická karta 128 MB s podporou pro Pixel Shader 2.0
Nejnovější verze DirectX 9.0c

alespoň takovýto

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

Kvuli jedné hře si kupovat nový počítač ? To si snad děláš srandu né ?

cochee

V podstatě souhlasím s huxa, plný seznam požadavků na kompatibilitu najdete zde: http://cz.the­sims3.com/game/sys­temreq a k tomu doplnění: pokud se seká počítač, neřekl bych, že je to tím, že odchází, ale chtělo by to přeinstalovat Windows – určitě, pokud je instalace starší než cca rok a půl, ale někteří uživatelé dokáží zaneřádit Windows za daleko kratší dobu užívání, třeba méně než půl roku.