metro

Jaká je nejjasnější z těch hvězd noční oblohy, které nejsou nejjasnějšími hvězdami svých souhvězdí?

Vícenásobné systémy, jejichž složky nelze rozlišit pouhým okem, počítejte jako jednu hvězdu.

--
Tazatel změnil otázku, což je nefér vůči odpovídajícím.

Původní otázka
Jaká je nejjasnější hvězda noční oblohy, která není nejjasnější hvězdou svého souhvězdí?

Viz reakce
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/navrhujem-zakaz-zmeny-znenia-otazky-co-vy-na-to

Odpovědi
talka

Snad Sirius.

lexx

Sirius ano, velmi jasná hvězda ale ta je v souhvězdí Velký pes (Canis Major).

setapouch

Arygnoc opět prokazuje svou nepříliš velkou schopnost chápat psaný text. Dost dobře nevím, co je tak intelektuálně náročného na textu „Jaká je nejjasnější z těch hvězd noční oblohy, které nejsou nejjasnějšími hvězdami svých souhvězdí?“, ale pro toho, kdo to nezvládne pochopit: udělej si seznam hvězd. Z něj vyškrtej nejjasnější hvězdy souhvězdí. Ze zbytku urči nejjasnější hvězdu.

Co, už to chápeš i ty?

arygnoc

blbečku, prečítaj si pôvodnú otázku.
tak, ako je formulovaná teraz, je po úprave.

😉

setapouch

Víš ty co, ty jeden pomalý slováku? Za měsíc jedu na dva týdny do Londýna. Budu mít spoustu volného času. Rád bych tě poznal, přijedu kamkoli a můžeme si to vyříkat pěkně z očí do očí. Tak kdy a kde se sejdeme?

led

Čo má spoločné táto otázka, dodatočne zmenená, s národnosťou odpovedajúceho užívateľa?

setapouch

Slovák s malým s na začátku není označení národnosti.

led

Vtipné, ale neúprimné zdôvodnenie.

setapouch

„Jaká je nejjasnější hvězda noční oblohy, která není nejjasnější hvězdou svého souhvězdí?“ – a co je na tom? Je to přesně tak, jak jsem ti to popsal. Pro pomalu chápající ještě jednou:

Vypiš si hvězdy noční oblohy. Vyškrtej z nich nejjasnější hvězdy souhvězdí. Která hvězda je nejjasnější ze zbytku? Máš problém chápat psaný text, i když ti to vysvětlím polopatě?

arygnoc

a zasa potvrdzuješ, že nerozumieš (pre-sla-bi-kuj si obe o-táz-ky a pochopíš rozdiel).
daj si čokoládu, blbečku.

pištošníkom a posrálkom s nožíkom vo vrecku (koho sa bojíš, komu si ublížil, že potrebuješ zbraň na osobnú ochranu, há?) sa vyhýbam.

no a s blbcami sa tiež nebavím, čo keď to je chytľavé?

😉

setapouch

Tak mi dej šanci vysvětlit si to z očí do očí. KLdyž nemáš argumenty do diskuse a umíš jen urážet, rád s tebou udělám krátký proces. A budeš z toho posranej až do smrti.

pizlicka

JE TO OD ARYGNOCE SPROSTÉ,NADÁVAT DO BLBEČKŮ, a pak se ho ještě LED ZASTAVAS,CO SI DOVOLUJE NADAVAT DO SLOVAKU?? ARYGNOC MU REKL BLBEČKU!! TOTO JE VRCHOL!

annas

Ad pizlicka, nemusíte na nás křičet,.
Jen si připomeňte své výrazy, které jste použila., zřejmě se domníváte, že jsou vhodné pro ženu ☹

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-kolika-letech-jste-si-nasli-prvni-sediny-kolik-je-vam-nyni-a-jak-jste-na-tom-ted#discussion

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-vhody-maji-zde-zlati-a-stribrni-uzivatele#dis­cussion

pizlicka

aáá,ANANAS SE ZA MNOU TÁHNE JAK SMRAD.jsi už s tím fakt dost trapná…No jo no,DEJ BLBCI FUNKCI .-))

arygnoc

bez urážky, pizlicka, prejdite si odpovede a komentáre dotyčného, a skutočne zistíte, že sa jedná o blbečka, ktorý si myslí, že spapal šalamúnovo hovienko.

nie je to iba môj názor.
svedčí o tom napr. práve to, že uráža národnosť ostatných prispievateľov – či podľa vás to svedčí o inteligencii?
reaguje tak okamžite, ako mu dôjdú argumenty – a to robia iba blci.

preto ho od istej doby nazývam blbečkom, a verte, nemýlim sa.

😉

neodsudzujte na základe jedného príspevku.

pizlicka

Nojo,ale nazyvat jej blbečkem? to se pak nediv,ze ti nadava do slováků 🙂

setapouch

Ano, fekální výrazy, to je tvoje parketa. Ale stále jsi nedokázal vysvětlit, v čem je rozdíl. A dokonce jsi ani nebyl ochotný přijmout výzvu k osobnímu setkání. Nicméně boží mlýny melou a tebe semelou jistě velice rychle.

arygnoc

nemám sa čoho báť, preto nepotrebujem pištoľ ani nožík (keď si taký úprimný – tak koho/čoho sa bojíš, komu si ublížil?).

a stretnutiu s blbcami sa vyhýbam.

normálne sa totiž na stretnutie pozýva, a nie vyzýva – vyzývať môžeš na súboj, ale nie na stretnutie.
a na súboj s človekom bez zbrane – na to odvahu máš.

😉

setapouch

stále jsi nevysvětlil, v čem je ten rozdíl. Osobně se setkat taky nechceš, takže jsi jen ubohý internetový plácal, nic, co by mělo kousek cti v těle.

Proč nosím zbraň, to jsem řekl mockrát, protože můžu a protože chci. Můžu, protože mám patřičná povolení, a chci, protože chci být připravený pomoci komukoli, ať osobě blízké nebo cizí, pokud se octne v nesnázích.

A věř, že na tebe není potřeba žádná zbraň, na tebe by stačilo zadupat, aby sis to pamatoval až do smrti.

arygnoc

najsrandovnejšia veta, čo som od teba počul.

niekde k nejakej tvojej rozumnej odpovedi, keď takú nájdem, ti dám za to palec.

TY totiž nemôžeš nikomu pomôcť, lebo vieš iba urážať, ohovárať a nenávidieť.

😉

setapouch

Znovu – můžeme se někde potkat a říct si to z očí do očí? Nebo jsi hrdina jen za monitorem?

arygnoc

už som ti povedal – s blbcami sa nestretávam.

😉

čo urobíč?
zadupeš? (pomaly, aby si sa neposral)

setapouch

Nevadí, potkáme se díky obsílce.