jaká je hodinová sazba při doučování ZŠ/SŠ bez ŽL?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejblíže je quentos, jinak u ZŠ, spíše nižší limit, SŠ vyšší. Také záleží na předmětu, odborné a jazykové jsou lépe hodnoceny.
A malý doplněk pro Michala, u tzv. práce malého rozsahu lze uplatnit i OZ o občanské výpomoci, kde postačuje i ústní dohoda.

Další odpovědi
quentos

tu si doučující určuje sám. Obvykle 100–150/hod., v Praze možná i 200

Drap

Jak kde a jak u koho. cca 100 – 250 kč

Michal Kole

Bez živnosťáku je to práce na černo. Jedině, že by se klientem uzavřela dohoda o pracovní činnosti nebo o provedení práce. Ta pracovní činnost se mi zdá lepší pokud bude doučování trvat „déle“ – celé pololetí/ semestr.

Váš klient by se stal Vaším zaměstnavatelem a měl by zákonné povinnosti, např. Vás přihlásit na sociálku. Platit za Vás zdravotko, platit Vám nemocenskou, když onemocníte.

Dohoda o provedení práce by také šla,. Protože od ledna se může odpracovat 300 hodin a od 10 tisíc se platí sociální, zdravotní. Bylo by to podobné jako u pracovní činnosti.