MonkeyKing

Jak mám správně doučovat?

Nikdy jsem nikoho nedoučoval a doučován jsem byl od příbuzných. Budu doučovat lidi k maturitě.
O kolik si mám říct na hodinu? Musím mít ŽL, nebo můžu si od nich vzít peníze jen tak? Mají mi dávat peníze vždy po každé hodině?

Máte zkušenosti s doučováním? Napište

Odpovědi
Alesh

tvl, ŽL a ještě registrační pokladnu, to víš, Babiš je vostrej. 🙂 To byl fór. Zkrátka je to příjem, ale v podstatě nic závratného, řeší se to z ruky do ruky bez jakýchkoli dokladů. Zkrátka:
Sazba za hodinu (myšleno 60 min.) je věc silně individuální, záleží na lokalitě, předmětu, úrovni atd. Pod 100 Kč/hod bych určitě nešel, horní strop může být 300 Kč/hod. ale klidně i víc. Prostě záleží na situaci, nabídce a poptávce.
Peníze vždy na ruku hned po skončení výuky, to je standard, můžete se samozřejmě domluvit jinak.