Sociální

Jaká firma je dobrá na další vzdělávání sociálních pracovníků? Jakou máte zkušenost…

Dobrý den, pracuji jako sociální pracovní pracovník, tento rok si ještě musím splnit tzv. další vzdělávání sociálních pracovníků – v nějakém akreditovaném kurzu. Je tady někdo, kdo má dobrou zkušenost s firmou nabízející akreditované kurzy pro sociální pracovníky? Děkuji. Jakub.

Odpovědi
ivzez

Jaká firma?
Samozřejmě taková, která má akreditaci MŠMT a dobré reference.

Ptáte-li se, která firma (máte-li na mysli konkrétní firmu),
je podle mne lepší neptat se neznámých lidí v internetu,
ale nechat si vhodnou firmu doporučit úřadem práce.

[Na ÚP se mohou přihlásit nejenom uchazeči, ale i zájemci o zaměstnání.
Při splnění určitých podmínek ÚP kurz uhradí i zájemcům.]

Martin108

Dobrý den, pane Sociální, jsem také sociální pracovník. Oproti Vám mám již splněno. Absolvoval jsem tento rok 2 kurzy s akreditací MPSV a jednu konferenci (i ta se dle z.č. 108/2006Sb. počítá do tzv. dalšího vzdělávání sociálních pracovníků i pracovníků v sociálních službách). Za sebe mohu doporučit akreditovaný kurz – kurz s akreditací MPSV http://www.mou­sou.cz/zaklady-krizov%C3%A9-intervence-a-sebepece-pracovnika Jedná se o dvoudenní kurz (akreditovaný)… nevím kolik hodin Vám přesně chybí nabízejí i jednodenní kurzy, mrkněte http://www.mou­sou.cz
M.