žluna

Jaká elektronická houpačka pro miminko?

Dobrý den! Mám holčičku která stále mi plače a nemůžu ji utišit a uklidnit… kvůli tomu uvažuji o koupi elektronické houpačky pro miminko, přijde mi, že by mi to moc pomohlo. Co si o tom myslíte vy? Můžete něco doporučit?

Odpovědi
evča00

já z vlastní zkušenosti můžu doporučit sweetpeace. používala jsem ji pro druhé dítě a fungovalo to! houpačku jsem dostala jako dárek;) nápad byl prostě skvělý!

anonym

Dřív bych se zeptala, jak utíšít děťátko, než kde sehnat houpačku, třeba ji něco bolí, nebo jí rostou zoubky, to není snad samo sebou, že je k neutíšení

karfigol

Přesně tak, dobré by bylo zjistit, jestli jí něco není. Třeba jí rozptýlí pěkné kojenecké body, na http://tinky.cz/det­ske-obleceni/body-overaly-dupacky mají hezký výběr.

žluna

Už je trošu lepe…
Houpačku ještě nemám ale chystám se koupit. Hele sweetpeace je super, šlo mi právě o něco takového

žluna

díky za tip, tak se kouknu co je to, možná by se mi to hodilo