Rokio

Jak zvyšujete svoji vznešenost?

Jako vznešenost si představuji vybrané způsoby, uhlazenost a šarm.

Odpovědi
elkon

Neotravuj kravinou.

hard work

To nejde. Představuji si to tak, že vznešenost se dostaví až s pokročilým věkem, za podmínky, že jsi většinu života dokázal žít správně!

Filip84

Je to opakovaná otázka, už jsi se ptal tady:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zvysit-svoji-vznesenost

Je zakázáno tady dávat otázku opakovaně! Nota bene, když – zjevně – nikoho tady nezajímá, krom Tebe! 🙄

Na vznešenost a vybrané způsoby Ti kálí bílý tesák – to tady dokazuješ 100+1 pitomými otázkami na thema, jako zavazel jsem, uhnul jsem víc, než jsem musel a oni na mne přesto srali!, atp.

Chceš být uhlazený? Kup si vaselinu a uhlaď si vlasy: budeš je mít uhlazené! 🙄

Šarm je mák, a na to se vyser! 🙄🙄🤪

Tak: máš odpověď, jednou pro vždy a dej už pokoj! 👿

Drap

Co to zase je? Nepotřebuji zvyšovat vznešenost. Stačí mi současný stav.

zjentek

Vybrané způsoby a šarm jsou mi vlastní. Uhlazenost? Neznám 🤷‍♂️