pukula

jak zvětšit své prsa bez příravků jen nějakým posilováním nebo tak nějak děkuji za odpověd

prosím mám je fakt fakt malé

Nejlepší odpověď
mosoj

Co je malé to je hezké !!!!!

Další odpovědi
huxa

mě pomáhá, když si je ve škole, když se nudím masíruji a tlačím je k sobě ;)

zzzzz

Vepište odpověď…No já si myslím, že malé prsa jsou lepší, jsou pevné a nevadí při sportu. Ten kdo má prsa velké, tak je má často v pozdějším věku extrémně nepevné. Takže buď ráda za malé. Cvičením je nezvětšíš, jedině je můžeš zpevnit. Jinak opticky je můžeš zvětšit kvalitní pušapkou, některé jsou i s vycpávkami a prsa opticky zvětší o jednu až dvě velikosti.

FUN.terča

Samozřejmě,že jdou prsa zvětšit sportem.
Funguje na to například skok přes švihadlo a tím si je i zpevníš.
Ale úpřeci nejůčinější je kokos,ananas a pomeranč dohromady zamíchané šťávy a když budeš tak dobrá,a budeš toto mít každý den,tak se ti zvětší prsa o jednu velikost za 2 měsíce.