Grace7

Jak si přírodní cestou zvětšit prsa??

Vím,jsem stále ve vývinu a prsa se mi můžou ještě zvětšit,ale už mě štve všechny holky že třídy i z.druhé a mladší mají už prsa a já jsem totálně plochá :( chtěla bych je.mít větší nějak.zdravě a mit je.hezké.

Nejlepší odpověď
Muffz

Pivo. Bude se ti ale zvětšovat i bachor.

Další odpovědi
zjentek

Mně to šlo makačkou. Myslím tím cvičení, ne omacávání.

dubraro

1/
Prsa se obvykle zvětší, když přibereš.
2/
Ženské tělo dokončuje svůj vývoj až po započetí pravidelného sexuálního života. Mám kamarádku, které tak za půl roku narostly z téměř ničeho čtyřky prsa.
3/
Existuje nějaká asijská metoda poplácávání prsů, která údajně stimuluje jejich růst.
4/
Dávej si pozor, co si přeješ, mohlo by se ti to splnit. Velké prsy mohou být nepříjemný problém. Jednak jsou skutečné těžké a překáží, jednak co s nimi, když po těhotenství splasknou.

Maty Wei

…???…