ell222

Existuje něco na malá prsa?

Je mi 14 a přes prsa mám 80cm. Mám problém sehnat plavky, nemůžu nosit věci bez ramínek atd. Existuje něco, čím se mi prsa zvětší (alespoň o pár cm), aniž bych musela jít na plastiku nebo brát nějaké prášky?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst starší odpovědi – jsou asi na 10 stránkách, třeba si vyberete.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­87&q=mal%C3%A1+prsa&sa=V­yhledat&oq=&aq=&­aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=

Další odpovědi
anonym

Existuje – malá podprsenka. Je Ti 14, plavky si kup vcelku a prsa neřeš. Vyrostou. A ještě možná někdy budeš s nostalgií vzpomínat na zlaté časy, kdy byla takhle malá.
Plastika? Pilulky? Ještě štěstí, že v našem zdravotnictví jsou odborníci, kteří by Ti něco takového stejně nedoporučili.
Chceš-li radu: Přestaň myslet na blbosti a raději se uč. Příroda udělá vše sama i bez Tvého přičinění.

briketka10

ve 14 bych na plastiku jistě nechodila a léky na zvětšení prsou neexistují, plavky se dají sehnat s gelovou vycpávkou jsou o něco dražší, ale prsa mohou zvětšit i o několik velikostí 🙂

http://omlaze­ni.cz/plavky-s-gelovou-44-129499-0.html

http://www.nej­lepsiceny.cz/te­ma/gelove-plavky.html

http://podprsen­ky.heureka.cz/ro­za-parysa-push-up-podprsenka/
a tady jsem našla malou push-up podprsenku

IK

Když mi bylo 14, cítila jsem to stejně a přitom jsem měla obrovský strach že zůstanu prknem. Do 16ti se to změnilo tolik, že jsem prsou a nežádoucí pozornosti měla plné zuby a od té doby přemýšlím jak se té „parády“ zbavit. Věř mi a užij si každý tento šťastný rok…krom toho právě takové ty natahovací podprsenky bez ramínek se dají nosit jen v tvém případě.
Hledej výhody, čas běží 🙂

Ravenne na prsa stačí těhotenství

iceT

Tak např.moje kamarádka má menší prsa,ale rozhodně si topy bez ramínek může dovolit,ona valná většina z nich má všitou gumičku,někdy i více nad sebou a díky tomu ty topy a trička bez ramínek na těle drží a jen s malými prsy to vypadá hezky.Větší a velká prsa právě tahle gumička nebo co to je,tlačí směrem dolů a ještě je připlácne k tělu,takže to zrovna pěkně nevypadá a podprsenka pod tím taky není zrovna dobrou volbou.
Takže-malá prsa neřeš,do pár let jistě narostou a pak zase nebudeš vědět,co s nimi(pokud bych měla srovnávat sebe a sestru-já byla vždy plochá jak přistávací rampa a sestra měla nejméně pětky,tak nevím po kom vlastně jsme).Ona velká prsa nejsou zase bůhvíjakou výhrou,bolí z toho záda,blbě se shání prádlo…

kropitko

Vůbec to neřeš, já mám prsa jen když jsem těhotná, jinak mám asi nějaké divné hormony a prsa aby člověk hledal,,, 🙂 A musím říct, že když jsem byla mladá, tak jsem se tím hodně trápila, dnes se směji tomu, jak to bylo zbytečné a pitomé,,

Ravenne

Buď ráda aspoň za to, já mám přes prsa 74 cm a ve dvaceti už dost pochybuji, že by mi kdy ještě vyrostly :).
Zkus si zpevnit prsní svaly různými cviky – budeš je mít pevnější, možná i o malinko větší. Na netu určitě najdeš takových cviků spoustu.

hanulka11

Jsi ve vývinu, neboj se prsa ti narostou . Ve tvém věku ti nikdo žádné léky a nic na podporu růstu nedá