Avatar uživatele
BloomBloomix

MALÁ prsa co s tim jak je „po domácku“ zvětšit?

Vim že dospívám ale je mi fakt trapně jsem jedina ze třidy která nemá žádná prsa :/
Nevíte jak je aspon trochu zvětšit abych si připadala aspon trochu jako holka? Četla jsem že jsou různé cviky ale to je jen na zpevněni. Prej ještě pomáhá pít mléko jíst fenykl (to nevim kde sehnat) atd.. Máte zkušenosti prosim odepište zitra je tělák a převlikame se s KLUKAMA a mamka říka že podprsenku nepotřebuju když tam nic nemám zkoušela jsem ji to vysvětlit a furt přemlouvat NIC :(((
Doplňuji:
Můj problém je ten tělocvik :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Fenykl koupíš ve všech potravinách. Bohužel , žádná babská rada na zvětšení prsou neni. Nech to osudu, neboj se, vše se časem spraví samo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Zkus poprosit ještě párkrát maminku a kupte „umělá prsa“ – tedy Push-up podprsenku. Některé mají tolik molitanu, že by se do nich nevešla ani malá ňadra. Pokud máš kapesné, navrhni příspěvek na zakoupení.
Kolegyni je 45 let, má 2 dospělé syny, 2. životního partnera a je naprosto rovná.
Nosí právě tyto podprsenky. Jsou levnější v obchodních řetězcích s oděvy,
než ve speciálním obchodě se spodním prádlem.
Neházej flintu do žita, možná tě příroda ještě obdaří … :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Adula.57

Jestli ti jde jen o ten tělocvik, tak se běž převléknout na záchody. Kvůli velikosti prsou se nestresuj. Časem ti dorostou, ale jinak ti nepomůže asi nic jinýho, než si koupit push-up podprsenku.
Jinak jak jsi psala ten fenykl, tak já jsem zase vždycky od rodičů slyšela ať piju pivo – hlavně černý – že po něm rostou prsa jak divý. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nevím kolik máš let, ale převlíkání s klukama se mi zdá poněkud trochu zvláštní. Tričko na tělák si obleč už předtím. Buď úplně v klidu, než se naděješ, tak vyrostou, potom to jde strašně rychle. Stává se, že ty dívky, kterým narostla prsa později, je mívají větší, než ty, které je měly dříve. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No ony cviky na zpevnění nejsou ani teď k zahození,pokud bys zpevňovala už ted,tak po narostení prsou je budeš mít pevnější a nebudou tak pohyblivá vůči zemské přitažlivosti.
S velikostí si hlavu nelámej,to přijde samo,taky jsem měla na hrudi přistávací dráhu a teď se mi podívej na avatar.Za něco může příroda,za něco váha,to dá rozum,ale my baby vždy chceme to,co mají jiné ženy-kudrnatý vlasy,delší nohy,větší prsa.....
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=malá%20prsa

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

nemyslím si, že by existovala nějaká cenově dostupná metoda, která by zajistila nějaké alespoň malé zvětšení. můžeš to zkusit googlit, prostě své otázky dávej do vyhledávače jako google.cz, jinak má větší váhu jaká jsi než jak moc velkou máš nějakou část svého těla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Cviky jsou opravdu jen na zpevnění a vytvarování…
Fenykl – čerstvý koupíš v zelenině, semena pak v koření – ale nemyslím, že by měl nějaký účinek…
😉
Prostě si ještě nějakou dobu počkej, prsa ti narostou.
A mamka má pravdu – k čemu podprsenka, když tam (zatím) nic nemáš??
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kyselina 5

Koupit lambádu s vycpávkama. U Vietnamců to mají do stovky. Ale to teď už asi nestíháš.

Možná se zejtra ulejt ze školy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

po prvé, koľko máte rokov?
po druhé, je to normálne, ak mama, sestra, tety, babičky sú.....menej obdarené
po tretie, ak máte do 14 rokov, fakt to nie je vážny problém.....riešte radšej školu a zabávajte sa, kým je čas.....učiť sa a baviť sa dá s každou postavou

po štvrté, a to platí pre všetky situácie typu ,,ako jediná z triedy nemám" :

vždy, keď vás niekto začne s tým , čo nemáte, provovkovať, odbite ho vtipnou alebo drzou odpoveďou....­.premyslite si ich vopred, ak nepatríte k tým veľmi vtipným a pohotovým

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Co je malé, to je hezké. :) Jako ale přijde mi divné to převlékání. Samozřejmě pokud bys to chtěla řešit do budoucna, je tu možnost plastiky a zvětšení prsou, dneska se dělají už fakt pěkná. Já teda nejsem fanda, ale třeba injekční hypolýza od https://mybes­tcare.cz/este­ticka-klinika/injekcni-lipolyza/ vypadá hodně dobře a věřím tomu, že to ženám zvedne sebevědomí. A ono ostatně i některým mužům. :)

Avatar uživatele
Pepa25

Odkdy se převlékají kluci s holkami, kterým už rostou prsa? Něco mi uniklo? Není to spíš tak, že se převlékáte spolu, protože jste děti, kterým ještě prsa nerostou? Kolik ti je let?

před 3275 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BloomBloomix

Můj problem je ten tělocvik :/

před 3278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
reklamnizved

Řekni to mamce. Řekni jí jak se cítíš, že se stydíš převlékat se před klukama, že tě okukují. Že na holky, které podprsenku nemají tolik neciví, ale na tebe ano. Že ti to je nepříjemné. Že se NEHODÍ, abys chodila bez. Popros jí, ať to pochopí. Naprosto tě chápu.

před 3277 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek