Avatar uživatele
Šotek 76

Jak zvednout kuchyňskou linku o 2,5cm kvůli pračce…Nevejde se?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1798 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kdysi jsem řešil podobný problém, ale s myčkou. Našel jsem jednodušší řešení > sundal (odšrouboval)¨jsem z ní vrchní dekl (tloušťka cca 2cm) a nožičky (skoro další cenťák), vlezla se tam pak „jak do maminy“. :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Šotek 76 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Myslím, že každý zásah bude paskvil. Pokud nemáš standardní výšku linky. Zřejmě máš něco udělané špatně, protože pračka i myčka se běžně do kuchyňské linky vejde. Stačí sejmout horní desku. Bývá to tak už z výroby, právě pro ten účel, aby mohla stát samostatně, nebo vestavěná do linky. Je ale možné, že ne každý výrobce to má ale takto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Sú pračky zabudovateľné do linky, tie sú vlastne bez „vonkajšieho obalu“ tj vrchná doska a prípadne bočné steny. Ich výška a šírka je podľa „noriem“ vnútorných priestorov kuchynskej linky.
V prípade použitia samostatnej pračky, prípadne iného elektrického spotrebiča, väčšinou stačí zdemontovať vrchný obal, prípadne aj bočnice a ponechať len čelo a samotný prístroj (pračku) aj s nosným spodkom zasunuť do daného priestoru. Potom už treba len klasické „kozmetické“ úpravy, sem tam niečo pritiahnúť, doklepnúť a hlavne nezabudnúť pred zasunutím prístroja do priestoru zapojiť potrebné prívody a odvody. „Zábudlivci všetkých krajín spojte sa!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nepíšeš typ, výrobce, způsob konstrukce…
Třeba jedna možnost od Ikey jsou skříňky na stavitelných nožičkách. Takže stačí povolit šrouby u stěny a pak postupně potupně hezky vleže přizvedávat nožičku po nožičce milimetr k milimetru…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek