LejdyTerr

Jak zrušit u Windows 8 přihlašovací heslo?

Poraďte mi prosím, kde zrušit heslo u windows 8, aby se mi po zapnutí počítače hned objevila plocha. Děkuji
Doplňuji:
Nevím, jestli jsem slepá, ale nikde to nevidím:-/

Odpovědi
anonym

Kdybych teď měl u sebe noťas, tak ti poradím přesně, ale myslím, že musíš do pravé lišty > Nastavení > a tam vyhledat správu uživatelských účtů nebo pod. Jak si nastavuješ fotku profilu atd., tak by tam mělo být i nastavení hesla.
Doplňuji:
Takže takhle: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-8/change-your-password

nimecacek

http://www.cnew­s.cz/navody/jak-na-automaticke-prihlaseni-uzivatele-ve-windows-8 mě to pomohlo

anonym

Potáhněte prstem směrem od pravého okraje obrazovky, klepněte na tlačítko Nastavení a potom na položku Změnit nastavení počítače.
(Pokud používáte myš, nastavte ukazatel myši do pravého horního rohu obrazovky, přesuňte jej dolů a potom klikněte na tlačítko Nastavení a potom na položku Změnit nastavení počítače.)

Vyberte možnost Uživatelé.

V části Možnosti přihlášení klepněte nebo klikněte na možnost Změnit heslo. Postupujte podle pokynů a potom klepněte nebo klikněte na tlačítko Další.

Postupujte podle pokynů a potom klepněte nebo klikněte na tlačítko Dokončit.