leporela22

jak odstranit heslo ze serveru?

Odstranim to ve configu .cfg odstranil jsem tam sv_password"" ale to nejde restartoval a pořád nic tak kde to odstranit ?
Doplňuji:
Je to herní server no more room in hell ale jde o to že jsem zkošel sv_password"" prázdné a dokonce jsem to i odstranil ani jedno slovo tam nebylo napsané o heslu a stejně to psalo já nevim jestli to je ještě někde jinde a jinak v programu WinSCP a taky to heslo je napsané v rcon_password tak nevím

Odpovědi
Quimby

Co tahle uvést aspoň o jaký server se jedná? U configů by se moc řádky mazat neměli spíš udělej něco ve smyslu sv_password="" nebo sv_password=„NULL“
Doplňuji:
Aha, tak ten bohužel neznám, takže s tím neporadim.

Awe

rcon_password máš heslo pro admina, tímto heslem se připojíš na admin účet na serveru aby si měl práva pro ovladáni ze hry.Asi to máš v amx mod x.teda přijde mi to tak na googlu najdeš hodně příkazů a nápověd
Doplňuji:
špatně jsem odpověděl…Máš to v klasickém módu dej si tam něco co ti pomůže a ulehčí…Tedy ten amx mod x jestli to server podporuje