mimoň

Jak resetovat bez diskety heslo Windows?

Zdravím,
potřebovala bych změnit nebo vymazat heslo Administrátora v notebooku. Notebook nemá CD mechaniku, a instalačku OS stejně jsem nechala bůhví kde.

O co jde: potřebuju zresetovat/vymazat heslo Administrátora (Win7) bez přeinstalování OS, bez CD a bez kdejakých virem-obsáhlých programů. Jde to nějak?

A disketu na zresetování jsem nedělala – tudíž nemám.
Díky za jakoukoliv radu.

Odpovědi
Karelcz

Jestli jde jen o heslo admina tak pak: http://www.isun­share.com/win­dows-7-password/windows-7-admin-password-reset.html