Rodiče mi zaheslovali jak uživatele, tak i admina. Jak můžu zjistit heslo?

Nápad, jak zjistit heslo pro admina a normálního uživatele?

Nejlepší odpověď
led

Ak je to trest od rodičov, lepšie je chviľu sa nehrať a čas venovať učeniu. Keď sa zlepší, určite počítač zase uvolnia.

Další odpovědi
DusanOrlik

Nenapsal jste proč vám to zablokovali a kde(na jaké stránce)

tomash

Ten dotaz je opravdu hodně nepřesný, ale budu předpokládat, že vám jde o heslo ve Windows. Pro Windows XP (slyšel jsem, že i Vista, popř. 7) funguje toto: http://www.lo­ginrecovery.com/ Řiďte se návodem na tě stránce.
Mimochodem. tenhle nástroj pouze z registrů vyextrahuje hesla a ukáže je. Není možné ho jeho pomocí změnit.

PostApMan

Asi se jedná o windows a zákaz počítače od rodičů…tuším-li správně.

Až do WindowsME ti stačí hodit do googlu hack Windows 98 apod. a pomocí diskety/cd a programu praujcího v prostředí MS-DOs se takto přes heslo dostaneš, od windows 2000 do Windows Professional funguje klasika, tlačítko F8 a spuštění v nouzáku s prácí v sítí (až na pc hry můžeš dělat cokoliv). U 7ček ti doporučuji dodržovat zákaz do rodičů a nebo x hodin hledat po „hack“ webech nějakou vychytávku, já ti nic neporadím, protože o „hackování“ hesla na windows 7 nevím nic, nezkoušel jsem to.

KdoSiOdJinud

Pres live distribuci linuxu v poho. Viz odkaz… doufam ze nebudu narcen z osobni reklamy jak uz to tu bylo, clanek existuje dlouho

Zdroj: http://www.kdo­siodjinud.kva­litne.cz/heslo-ve-windows-prihlaseni-jako-administrator-po-par-vterinach.a66.html

elektrikář

Další a jednodužší možnost udělat si novou registraci s jíným jménem a heslem.