Avatar uživatele
anonym

Rodiče mi zaheslovali jak uživatele, tak i admina. Jak můžu zjistit heslo?

Nápad, jak zjistit heslo pro admina a normálního uživatele?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, Nazdar Bazar před 4999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ak je to trest od rodičov, lepšie je chviľu sa nehrať a čas venovať učeniu. Keď sa zlepší, určite počítač zase uvolnia.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DusanOrlik

Nenapsal jste proč vám to zablokovali a kde(na jaké stránce)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tomash

Ten dotaz je opravdu hodně nepřesný, ale budu předpokládat, že vám jde o heslo ve Windows. Pro Windows XP (slyšel jsem, že i Vista, popř. 7) funguje toto: http://www.lo­ginrecovery.com/ Řiďte se návodem na tě stránce.
Mimochodem. tenhle nástroj pouze z registrů vyextrahuje hesla a ukáže je. Není možné ho jeho pomocí změnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Asi se jedná o windows a zákaz počítače od rodičů…tuším-li správně.

Až do WindowsME ti stačí hodit do googlu hack Windows 98 apod. a pomocí diskety/cd a programu praujcího v prostředí MS-DOs se takto přes heslo dostaneš, od windows 2000 do Windows Professional funguje klasika, tlačítko F8 a spuštění v nouzáku s prácí v sítí (až na pc hry můžeš dělat cokoliv). U 7ček ti doporučuji dodržovat zákaz do rodičů a nebo x hodin hledat po „hack“ webech nějakou vychytávku, já ti nic neporadím, protože o „hackování“ hesla na windows 7 nevím nic, nezkoušel jsem to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Pres live distribuci linuxu v poho. Viz odkaz… doufam ze nebudu narcen z osobni reklamy jak uz to tu bylo, clanek existuje dlouho

Zdroj: http://www.kdo­siodjinud.kva­litne.cz/heslo-ve-windows-prihlaseni-jako-administrator-po-par-vterinach.a66.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Další a jednodužší možnost udělat si novou registraci s jíným jménem a heslem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek