STUDENTKAEVA

Jak zjistit heslo administratora na PC?

LIDI PROSÍM POMOZTE MI!!!

Máme doma počítač,společný já normálně funguji na mobile popř. tabletě sestry ale to není důležité.Ve škole jsme měli jeden program já ho stáhla :( a psalo mi to tam něco že se musí stáhnout k tomu nějaký další tak jsem to všecko stáhla a bylo tam psáno, že po 40 dnech se musí bud vymazat nebo začít platit! Tak sem si řikala že za chvilu vymažu,jenže ono to jde pouze se souhlasem administra a tím je můj otec , který mi zakázal cokoliv stahovat..OMLOUVÁM se za všechny nepřesné výrazy ale počítačům zrovna moc nerozumím!

Nejlepší odpověď
gecco

Nelze zjistit…!
Lze – v některých případech ´obejít´ (v tomto nikoli)…
😉
Nezbude, než aby ses přiznala…

Další odpovědi
arygnoc

samozrejme, že sa dá zistiť akékoľvek heslo vo woknách.
ale to by ste musela ZASA porušiť zákaz otca a inštalovať ďalšiu aplikáciu, ktorá by vám to umožnila.

;-Q

anonym

Zkus bádat:
http://ppk.chip­.cz/cs/poradna/bez­pecnost/heslo-uzivatele-administrator.html
http://ophcrac­k.sourceforge­.net/download­.php?type=livecd

jáára

to nech bejt, to vyšumí do ztracena…

led

arygnoc, jestvuje aj možnosť bez prídavého programu, ale hackovať tu nemôžme učiť a porušovať zákazy rodičov, tobôž nie. :)