kikinka2210

Heslo Jak si ho změnit?

Jak tu mám změnit heslo?Já ho zapoměla apřišlo mi nové jenže to nechci a nepamatuji si ho je to nějaké blabla bla

Nejlepší odpověď
Jahoda

Když se přihlásíte, klikněte na Můj profil. potom tam máte vedle ikonky Upravit profil-tak klikněte. Máte tam kolonku Heslo. Tam si dejte to heslo, které chcete. Pod tím je Zopakovat heslo nebo tak něco tak to stejné heslo napište i do této kolonky. Popojeďte si dolů a klikněte na Uložit. Mělo by to fungovat.

Další odpovědi
Miroslavst

Nahoře vpravo je můj profil. Klikni na něj a dej změnit. Pod tvou emailovou adresou je heslo, tam zadáš heslo a poté jej zopakuješ.
Pak dej uložit.