vitahcmcb

jak mám odinstalovat antivirový program

Dobrý den, dnes se mi spolčně s přehrávačem adobe flash player nainstaloval antivirový program McAfee security scan plus. Po přečtení několika názorů na tento antivirový program, jsem se rozhodl, že jej odinstaluji. Ale nejde mi jej odstranit z disku C. zkoušel jsem všechno, ale stále mi to píše, že akci nelze dokončit, jelikož je soubor otevřen v jiné složce. Ale nemám ponětí, jaká by toměla být složka.

Nejlepší odpověď
badisko

uplne stejne jako vsechny programy …ovladaci panely>pridat nebo odebrat program ..nebo pomoci revo uninstaler ..ke stazeni zde ..http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/
Doplňuji:
pred odinstalaci restartujte pc …a po odinstalaci take …jinak kdyz by jste pouzil revo uninstaler tak jen bezpecny scan…nebo lepe .....zde je navod..http://ex­trawindows.cnew­s.cz/revo-uninstaller-rychle-vycisteni-pocitace…

Další odpovědi
Bedy

Doufám, že neodinstalováváte programy stylem, že skočíte na disk a natvrdo je mažete! Pokud ano,tak je to průšvih a ten počítač bude brzo zralý na novou čistou instalaci Windows.

Jinak jak píše Badisko – skočte do Start-Ovládací panely-Programy a funkce (ve Windows XP to je pod tím názvem Přidat nebo odebrat programy).

Co se týká toho Revo Uninstalleru, s ním radši opatrně, to bych laikovi do ruky nedával.

Nezapomeňte si poté nainstalovat jiný antivir, například Microsoft Security Essentials, který je zdarma, v češtině, úsporný na výkon počítače a jednoduchý na použití – ke stažení z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/security-essentials-download

nápad

př odinstalaci antiviru je vhodné spustit správce služeb,nastavit aby se nespouštěl po přihlášení do systému a restartovat PC,poté by měl jít bez problémů odinstalovat

Ladič pian

Ale já myslím že stačí Spustit msconfig, zrušit zatržítko tohoto programu v některé záložce, při příštím restartu PC půjde odebrat.

Sůwa

msconfig je určitě nutný při odinstalaci Avast, jinak nevím 🙂

Sůwa

Badisko dík, přesně tohle jsem potřebovala. Sice už používám Revo… docela dlouho a nic jsem zatím nepokazila, ale já se ráda poučím 🙂

badisko

neni zac Suwo 🙂