agentpv

Jak zkrátit popis cesty na WC (víc v doplnění) pro Angličana?

Angličan se zaptá mně nicmoc anglicky hovořícího průvodce na wc. Úplná odpověd by byla: „Na konci chodby odbočíte doleva, pokračujete místostí až do rohu, kde uvidíte vpravo dveře na wc“.
Čechovi řeknu dozadu, do rohu a do dveří, ale jak to zkrátit Angličanovi aby se nepodělal dřív než to vykoktám ?

You can go on the end of hall and to left to corner in next room and door on toilet is in to right ??

Nejlepší odpověď
Angi-Shy

„Turn left at the end of the hall, continue up to the corner, you will see the toilet's door on the right.“ anglicky celkem umím ale popisovat cesty mi taky moc nejde, ale tohle by mělo stačit :) A myslela jsem že průvodci musí umět anglicky