tony2412

Jak zkopírovat kontakty z mobilu s Androidem do druhýho mobilu s Androidem? Mám je uložený v telefonu, nikoliv na simce.

Nejlepší odpověď
Dochy

jedna z možností je: Zkontrolovat zda jsoukonakty zesynchronizovány s Google účtem, přihlásit se na Google přes web, podívat se na kontakty, exportovat do souboru, prohlédnout a příp. smazat ty, které přenést nechcete, přihlásit se na druhý účet, importovat kontakty, telefonu povolit synchronizaci…

Formát CSV pro import/export je možné editovat základním textovým editorem (třeba i notepad)