martin14

Jak zjistit zapomenutý email?

Taťka s mamkou mají společný email ale když si tatka dělal facebook museli jsme mu dělat nový email a ten jsme zapomneli a ted ho potrebujeme zjistit aby se prihlasil na facebook, jde to nějak zjistit, jak?
Doplňuji:
Jo je na seznamu, na facebooku ukazuje že začíná na V a končí na I

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud ho Vaše mamka má v přátelích, zřejmě by tam měl mít v profilu vyplněný email.

Další odpovědi
Protiva

Zkus Ginkgo bilobu.
http://www.le­karnain.cz/ka­talog/seznam/1402-pripravky-na-pamet--mozkova-cinnost

terry

Myslíš název? Tys mu na něj třeba nepsal? Nebo někdo jiný?
Zkusili jste kombinace jmen nebo jména? Víš aspoň kde ta schránka je? Na seznamu?
Doplňuji:
Možná by se taky mohl podívat na kontakt nějaký přítel na FB.

Alča M.♥

Bedy: Nemusí tam být vždycky, záleží jak si to nastavil