panenka

Jak zjistit heslo na skype když se dlouho nepoužívalo

Dobrý večer ted mě volala známá že se nemůže dostat na skype že nezná heslo můžete jí prosím poradit kdyžtak mě to prosím rozepište abych jí to mohla zkopírovat a přeposlat mooc děkuji
Doplňuji:
Ona chce zjistit její staré heslo Hanulko

Nejlepší odpověď
iceT

Pod kolonkou s přihlašovacím jménem je kolonka pro heslo,pokud heslo neznáte nebo zapomenete,je tam věta-zapoměli jste heslo?-na tu když se klikne,tak se otevře stránka,kde do kolonky -váš email-zadáte ten svůj a nové heslo je vám rovnou na meil posláno.Pak stačí jen postupovat podle instrukcí v meilu.
Alespoň mě to tak funguje.

Další odpovědi
samicek333

IceT má pravdu – polou jí nové heslo a pak si ho může změnit, pokud si ho nepamatuje, tak je to jedno…
Hanulka: dalši možnost

hanulka11

tak si může utvořit nový profil / udělala jsem to také tak /

tak tady je několik možností jak se ke starému heslu dopracovat

http://www.go­ogle.cz/search?q=za­pomenut%C3%A9+hes­lo+na+skype&rlz=1I7AD­RA_cs&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=VYf­fTsjXF5GK4gTF-8XNBg