Nela77

Lze nějak zjistit, kdo smazal emaily ze společné schránky? Pokud ano, jak?

Dobry večer,

Chodím na vysokou školu do Olomouce do pátého ročníku.
V ročníku je nás 52 a máme vytvořený společný email na materiály.

Dnes nám profesorka posílala materiály na státnice, ale někdo z naší skupiny EMAIL ZE SPOLEČNÉHO EMAILU SMAZAL. I Z koše

DA SE NEJAK ZJISTIT, KDO KONKRTETNE EMAIL SMAZAL?
KDYŽ JE NA MAILU PRIHLASENYCH 52 OSOB A OSOBY MAJI RŮZNÉ PŘÍSTUPY Z MOBILNÍ APLIKACE, WEBU ATD.
DA SE NEJAK? POPŘÍPADĚ JAK?

MOC DEKUJI ZA ODPOVĚĎ.

Odpovědi
Edison

Pokud nepoužíváte profily, uživatelské účty tak NE!!

Mc Merkurion

… jestli nejsni vysypanej koš, měl by tam ten soubor bejt a u něj šas odstranění, jestli to nějak pomůže, jinak nijak …

Mc Merkurion

… kdybys psala normálně a ne verzálama, doplnění napsala nakonec (když jde o doplnění) byl by text přehlednější … na studentku pátého ročníku vysoké školy teda tento dotaz nevypadá …

mosoj

Mc Merkurion- aby jsi se nepo……
Co týká mně, budu si psát tak, jak mně to naučili ve staré dobré škole a určitě budu dělat chyby.
Jediné co existuje, jsou Pravidla českého pravopisu. O netu nic podobného neznám.

Mc Merkurion

… a kdo mluví o tobě ??? … četl jsi dotaz ??? … doplnění „i z koše“ dopíše doprostřed, hledal bys to tam ???