dasman

Jak zjistím správně hodnotu svého IQ?

Je nějaký test, který má 100% přesnost? Na internetu často vidím takové testy, dá se jim věřit?
Dělali jste někdy takový test? Víte, kolik má hodnota vaše IQ?

Odpovědi
Edison

Není. Všechny se k nějaké přesnosti jen přibližují. Ty internetové jsou nejhorší. Pro zjištění je potřeba navštívit odborníky. Byl jsem, když jsem si dělal zbroják a test mi taky dělala. Spíš pro vyplnění času. Naměřila přes 120 bodů.

Drap

Pokud to má mít nějakou vypovídající hodnotu je třeba si udělat test u Mensy České republiky. To co najdeš někde na netu, bývají většinou bláboly.
http://www.men­sa.cz/testova­ni-iq/

elkon

Dělal jsem test od Mensy, dalo mě to zabrat, trvalo to přes hodinu a výsledek 142.

zjentek

Tak sleduj tyhle stránky! Časem se v tom naučíš orientovat. Tady drtivá většina uživatelů má kvocient mezi 95 a 115 body. To lehce zjistíš z historie, všechny informace jsou tam vepsaný, ale bude tě to stát „trochu“ času. Pak jsou tady tři, kteří mají hluboko pod 95 a dva, co maj vysoko nad 115… Zkus na to mrknout.

@elkon: a f tom ses probudil…