Džorž

Jak získat manuál a popis v češtině na mobil P45 pro+?

Zakoupil jsem nový mobil a byl přiložen nečitelný manuál v angličtině!

Odpovědi
Kepler

https://docpla­yer.cz/15522996-Navod-neos-pro-pro-navod-neos-pro-pro.html

elkon

Vyžádej si ho od prodejce. Je to jeho povinnost ze zákona. Buď ti musí dát český návod nebo adresu, ze které ho lze stáhnout.

Arne1

Ten návod je stejně naprosto k ničemu. Je v něm maximálně napsané kterým čudlem se to zapíná / vypíná a pokud to má další čudle tak k čemu jsou. Vše ostatní jsou aplikace, které můžeš mít na telefonu takové jaké si nainstaluješ.