Rakira

Jak zhubnout bez cvičení?

..
Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
lota

Možná by stálo za pokus zrychlit metabolismus. Návodů je plno, tedy je celkem hezkých pár tipů: http://www.pro­detox.cz/6-triku-na-zrychleni-metabolismu/ Ale i tam zmiňují pohyb, bez toho to asi fakt nepůjde…

Další odpovědi
ShadyPony

Pokud jsi lenošná a nechceš pro to nic dělat (cvičit) tak drž hladovku nebo zvracej :* A nebo si objednej nějaké prášky „na hubnutí“, za které dáš fůru peněz a stejně ti nepomůžou :D Takže radši cvič :)