hubice

Jak zhubnout?

ahoj potřabovala bych poradit jak bych zhubla alespon pár kil dolu
Doplňuji:
je mi 14 asi 170cm a 65kg a cvičit budu doma

Nejlepší odpověď
marci1

Jez zdravě a více buď v pohybu. 🙂
Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zhub­nout

Další odpovědi
anonym

Pro začátek by možná pomohlo, kdyby sis uvědomila, jestli to, co jíš je dobré, jestli je nutné to jíst. Vynechej sladký, pečivo, vepřový, sladký limonádičky a jiný nechutnosti, colu vyměň za vodu, vepřový za drůbeží, hranolky za vařený brambory, místo chleba s paštikou sněz raději banán a jabko a taky se začni hýbat, jestli tě nějaký běhání ebaví, vezmi si pokud máš psa a postávání před barákem, než se vykadí změň na rychlou, svižnou chůzi, běž plavat do kryťáku, jestli tě nebaví cvičení, tak si zatancuj, nejez po páté hdině, hodně pij vodu, čistou vodu bez šťáviček a bez bublinek, to by pro začátek stačilo. Kup si hezký džíny, o dvě čísla menší a dej si závazek, že se do nich do února dotlačíš v pohodě. Zatím se na ně budeš chodit jen dívat.

anonym

  1. strašně málo údajů, musíš uvést věk, výšku, váhu, svůj dosavadní jídelníček, a jak hodláš cvičit (jestli budeš chodit do fitnessportu nebo běhat, nebo cvičit doma podle videí atd…)
  2. tato otázka tady byla snad asi 30× takže nebud líná, a použij vyhledávač

Doplňuji:
Jez hodně, po malých porcí.
Samozdřejmně nejez sladké nápoje a jídla.
Foť se, abys mohla třeba po měsíci porovnat výsledek.
Zapisuj si svoji váhu, a změř si boky, stehna atd…
Nevzdávej se.
Zkus 30 denní výzvu+obden cvič podle videa.
Jez zhruba ve stejný čas.
Jez cca po 3 hodinách.
Navečeř se do 6 hodin.
Po 6. hodině už nic nejez.
Vydrž to.

Denička 123

jez zdravě ale zase nejez to co ti nechutí a pokud si chceš vychutnat zdrávé sladkosti tak tady je tip https://www.y­outube.com/wat­ch?v=okWrKHTy4oc&lis­t=PLhdDkkbNe2WdRas8zGJ3_­PmJizHJBqPcc a taky cvič nic jiného neexistuje milé dítě

nutrimax.cz

Zdravá strava, více pohybu, kardio a třeba spalovače tuků – http://www.nu­trimax.cz/spa­lovace-tuku/