denisse

Jak zhubnout, ale nepřibrat svaly?

Jak zhubnout tuk hlavně na břiše a i na nohách,ale přitom nepřibrat svaly. Mám celkem sportovní postavu ale nechci ji už mít více svalnatou, ale spíš dlouhou hubenou,a chtěla bych i méně vážit. Jak mám tedy cvičit nebo co omezit?

Odpovědi
ivzez

Není možné „zhubnout tuk hlavně na břiše a na nohách“,
nelze cíleně zhubnout jenom v některých oblastech.

Zhubnout lze jenom celkově,
vytvarovat postavu lze cvičením, sportem.

Poznámka:
Svaly se nepřibírají, svaly má každý.
Cvičením lze svaly vypracovat.

Shoehardt

Jakýkoliv přirozený pohyb. Svižná chůze, švihadlo, manuální práce doma, na zahradě…to všechno povede k hubnutí, pokud se stravujete rozumně( bez tučných a smažených jídel, přejídání se před spaním a dostatek ovoce a zeleniny).

autacek

Místo posilovacího tréningu se zaměř především na kardio tréning. Na internetu dle tohoto hesla najdeš mnoho.

Tw!st

Střídej tréninky obyčejné kardio (60–90 minut stálé zátěže- běh/rychlá chůze/kolo) s HIIT kardiem (15–20 minut střídat 30sekund extrémní zátěž a 30sekund odpočinek). Ze všeho nejdůležitější je ale strava- to by bylo na dlouhé rozepisování. Z doplňků stravy můžu doporučit karnitin v kombinaci se synephrinem.