Jak zažádat o výmaz v Solusu?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslím, že pokud si vezmete půjčku tak podepisujete něco, že ještě několik let po splacení budete v registru uveden.

Pokud došlo k nějaké chybě a jste evidován jako dlužník a přitom jste dobře platil, tak se asi podle mě bez právníka neobejdete.

Další odpovědi
Deter

Pokud se člověk dostane do registru dlužníků v Solusu, ještě tam 4 roky zůstane i když své dluhy již zaplatil.

Pokud jste se tam dostal/a neoprávněně, informujte se o možnosti odebrání z registru na info@solus.cz, případně na telefonu 840 140 120