Výmaz z registru dlužníků

dobry den chci se zeptat jsem v registru dlužniku dlužim 10000 kč.10000kč­.jsem už splatila .a stale splacim.Když splatim vše najednou ten zbytek .,a zažedam si o vymazani z registru ,za jak dlouho budu mě vymažou z registru?jsem u komerčni banky.Děkuji

Odpovědi
picnimok

Myslím že tato doba výmazu je až po 3 letech..měl jsem stejný problém, a shodou náhod taky u KB

john0000000

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které Kontaktoval jsem prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

john0000000

****Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které Kontaktoval jsem prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com**

ServiceOffer

BUSINESS LOAN PERSONAL LOAN HERE APPLY NOW WhatsApp +918929509036 financialserviceoffer876@gmail.com Dr. James Eric

Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com