kde a jak zazadat o vymazani z registru solus

zjistit jak a kde muzu zazadat o vymazani z registru solus

Odpovědi
Musuko

Vaše osobní údaje, včetně informace o úhradě dlužné částky po splatnosti, kvůli které jste byl/a do společné databáze spotřebitelů (Registr FO) zařazen/a, jsou ve společné databázi spotřebitelů (Registr FO) uchovávány po dobu tří let (v rozsahu uděleného souhlasu). Po uplynutí této lhůty je záznam o Vás ze společné databáze spotřebitelů (Registr FO) automaticky vymazán.

Zdroj: http://www.so­lus.cz/?menu=10

ServiceOffer

BUSINESS LOAN PERSONAL LOAN HERE APPLY NOW WhatsApp +918929509036 financialserviceoffer876@gmail.com Dr. James Eric