Výmaz dlužníků

Dobrý den, chci se zeptat, kde mám požádat o výmaz z registru dlužníků. děkuji

Odpovědi
panenka

Já bych ti poradila aby jsi to zkusil/a přes poskytovatele půjčky oni ti určitě poradí jak máš postupovat a co dělat .

.

registry jsou ctyri. zalezi kam Vas banka vsude dala. dale vymaz Vam neudelaji po dobu 3 az 5 let po splaceni dluhu – presne nevim. a neni paka na to aby to udelali.
hodne stesti.

člověk

požádat o výmaz tam,kde jste dlužil,mají nějakou čtyřletou lhůtu