Avatar uživatele
sesednizkola

Jak zavřít okno?

Prosím o pomoc. Nejde zavřít okno, vážně nevím, co s tím. Opraváře se mi k vůli tomu volat nechce. Zkusil jsem to natočit na video, nevím jak moc to popsat. Děkuji za každou radu.

https://youtu­.be/75fahm7fz-E

Alesh: A kde je ta páčka prosimtě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Alesh před 2400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jo, to se někdy stává. V tom okně je taková pojistka, taková páčka, tu smáčkni, pak už by to mělo jít přibouchnout a stačí jen otočit kličkou a je to. Když tak tě navedu přes Skype.

Většinou poblíž kličky (záleží na výrobci) na okně směrem k rámu okna. Prostě taková kovová cca 5 cm bude mít. Vypadá tak nějak, viz zdroj.

Zdroj: http://www.fdm­.cz/images/plas­t/kov-poj-b.jpg

Upravil/a: Alesh

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?sesednizkola Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jo, je to asi tak, jak popisuje Alesh. Páčku nejdřív vyklop, napasuj dveře do pantů, jako by byly v poloze „zavřeno“ a pak teprve páčku sklop do profilu rámu dveří. Tím to zafixuješ a pak si z tebe dveře přestanou dělat srandu. Snad si to ještě dobře pamatuju, dnes už balkónové dveře nemám. Týká se to ale staršího typu dveří a oken.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Já bohužel neporadím, videjo mi nejde přehrát (na vině je kombinace obstarožní verze Windows a Firefoxu).

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
sesednizkola

JOOO DÍK! Mám to! Ta páčka je uplně dole a musí se stlačit, podržet stlačená a potom manipulovat s klikou.

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

No vidíš, tak bych ti ani tak neporadil, tenhle systém je mi neznámý…

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

Páni, dnes je k zavření okna hledat další malou páku s návody?

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

No k obyčejnému zavření okna asi ne, kolega měl se zavřením problém.

před 2399 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek