BettyDucka

Jak zapojit reproduktory?

Když připojím kabel reproduktoru do pc objeví se mi tyrkysová tabulka „Gygabyte technology“ (Realtek HD Audio Manager) Vůbec nevím co tam mám zadat, reproduktory jsem běžne používala, ale po odpojení již nevím jak je nastavit aby hrály.

Odpovědi
honza19hk

co to máš 2.1 nebo 5.1 ? musíš nastavit zapojení reproduktrů tak aby byl správný výstup-konektory. U 5.1 to je,že máš do počítače 3 konektroy-3 kabely. jeden je na subáč, jeden na přední repro a jeden na zadní repro.Pokud to spávně nezapojíš a nenastavíš nebudou hrát,nebo ne všechny. Blbě se to vysvětluje takhle po netu. Jinak po odpojení a znovu zapojení by měly hrát,ale musíš je zapojit přesně jako předtím. Já mám novější realtek takže nevím přesně jak je to u toho staršího co máš ty.