Reproduktory k počítači

Doporučte prosím nějaké kvalitnější reprobedny k počítači, v ceně max. 2000 Kč.

Odpovědi
HOMER

Nezlob se,ale doporučil bych obětovat tomu více času a projít co nejvíc různých obchodů.Mohl bych ti nějáké náhodně najít,ale lepší by bylo,kdybys opravdu prošel internetové ale i kamenné prodejny a vybíral podle ceny,výkonu a dalších kritérií,ty nejvýhodnější.

Olaf

Nejsem příznivec počítačových reprosoustav, protože snad všechny hrají špatně. Každá levnější, ale opravdová věž, hraje lépe. Nicméně známý má Genius 3000 (2+1), trošku předuněné (jako ostatní podobné kašlající subwoofery), ale očividně lidem bez nároků na HiFi to stačí. A hrály lépe než většina levných sestav k počítačům. Stojím kolem tisícovky.

Morpheus666

doporučuji tyhle ty mám doma a hrají pěkně
k filmu nebo hře nebo hudba hrajou hodně nahlas
nejsou ani moc drahé
viz.odkaz na video
http://www.you­tube.com/watch?v=uR­TFTCA2z5M

toho zesilovače tam si nevšímejte 🙂
naminutách 2:40 můžete vidět jak hrajou po několika letech stále je mám a furt hrajou dobře 🙂

Zdroj: http://www.ta­bery.cz/repro­duktory_ModeCom_MC-9860_brown.aspx