Stepik

Jak to mám udělat když chci mluvit do mikrofonu tak aby to bylo slišet z reproduktorů ven??

Poraďte

Nejlepší odpověď
beer

Mikrofon do zesilovače (zařízení se zezilovačem je mnoho), do zesilovače zapojit reproduktory. To je jen princip, jsou specielní zařízení, kde ten zasilovač ani neuvidíš.

Další odpovědi
anonym

V první řadě si nařež za češtinu. Ty jelito, jaké "i/yů je ve slově slyšet?

sgr

nemusíš mít ani zesilovač je to sice lepší ale i některé hifi věže př: AIWA to umožňují musíš mít na hifi nebo zes. připojení na mikrofon je to tam doslova napsaný MIC do toho píchneš mikrofon a jedeš

kelley

U domácí hifi aparatury můžeš narazit na problém malé citlivosti – mikrofon zapojený do vstupu (například) pro CD přehrávač nemá dost silný signál, aby reproduktory dostatečně vybudil, pokud nemáš něco, jako píše sgr.
Nejjednodušší co můžeš udělat – pořiď si mikrofon nebo sluchátka s mikrofonem určená k PC a zapoj ho do zvukové karty – a bude to slyšet z PC repráků 🙂 V mixu – ovládacích panelech Windows si ho pak nezapomeň povolit a zeslit.