Pepa Diviš

Jak zapojit mikrofon, který nemá vlastní jack?

Koupil jsem si sluchátka XS-Z1 značky X-Site, které obsahují mikrofon. Problém je v tom, že to má nejspíš kombinovaný jack (pouze jeden) a když to zapojím do mikrofonového vstupu v PC, mikrofon nefunguje, a když do sluchátkového vstupu, fungují jen sluchátka. Jak správně sluchátka zapojit, aby mikrofon fungoval? Děkuji

Odpovědi
Hlada

Pro tenhle účel se prodávají hotové redukce z 4-pólové samičky na dva 2-pólové samečky. Doporučuju na místě vyzkoušet, protože existují dvě varianty zapojení.