Avatar uživatele
anonym

Jak zamaskovat otrhané nehty?

Jdu zítra na pohovor a mám gelový lak na nehtech ale je otrhaný, manikerka už asi týden neměla čas a já nevím, jak to na zítra zamaskovat. Poraďte mi prosím cokoliv.

Edit: tento lak se zapékal

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zkus nalepovací umělé, ale na to už asi není čas. Tak nic nemaskuj a sundej zbytek laku a zastřihni si nehty aby nevypadaly jako drápy. U přijímacího pohovoru to aspoň bude vypadat, že umíš obsluhovat klávesnici bříšky prstů a ne že do toho kloveš jako vrána do zmrzlého houna.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

S lakováním nehtů sice nemám zkušenosti (myslím kosmetickým, zadělat si lakem v garáži nejen nehty, ale rovnou celé pazoury nemám problém ;) :D)

Takže nevím jestli moje rada není mimo mísu, ale zkusím. Obrousit a zaleštit. Dělají na to takový „bazmek“ (fakt nevím, jak se to jmenuje, vypadá to jako pilníček a jsou na tom 4 brusné/lešticí povrchy) – jistě jsi ten krám u manikérky viděla. BTW – někdo mi tvrdil, že tahle procedura (leštění) nehtům prospívá, každpádně nehty pak vypadají lépe. Asi tak 2 dny v mém případě. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Některé gelové laky (ty, které se nezapékají) jdou sundat běžným odlakovačem. Zkuste a buď nechejte nehty přirozeně, popř. nalakujte jiným lakem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Palčáky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Přelakuj podobnou barvou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

  1. předně jsi to neměla nechat zajít až na tu úplně poslední chvíli
  2. i zapékané gelové laky lze doma odstranit. Když si něco koupíš.
  3. proč jsi nezkusila jinou manikérku, co dělá gelovky? Když to potřebuješ!
  4. Zkrátit na stejnou délku, aby poškozená místa byla co nejmenší a co nejméně vidět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zajít na chirurgii a nechat nehty odstranit. Ruce budou potom obvázané.

Z čeho všeho se dá udělat „věda“,.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek