Jak zamaskovat otrhané nehty?

Jdu zítra na pohovor a mám gelový lak na nehtech ale je otrhaný, manikerka už asi týden neměla čas a já nevím, jak to na zítra zamaskovat. Poraďte mi prosím cokoliv.

Edit: tento lak se zapékal

Nejlepší odpověď
Kepler

Zkus nalepovací umělé, ale na to už asi není čas. Tak nic nemaskuj a sundej zbytek laku a zastřihni si nehty aby nevypadaly jako drápy. U přijímacího pohovoru to aspoň bude vypadat, že umíš obsluhovat klávesnici bříšky prstů a ne že do toho kloveš jako vrána do zmrzlého houna.

Další odpovědi
aliendrone

S lakováním nehtů sice nemám zkušenosti (myslím kosmetickým, zadělat si lakem v garáži nejen nehty, ale rovnou celé pazoury nemám problém ;) :D)

Takže nevím jestli moje rada není mimo mísu, ale zkusím. Obrousit a zaleštit. Dělají na to takový „bazmek“ (fakt nevím, jak se to jmenuje, vypadá to jako pilníček a jsou na tom 4 brusné/lešticí povrchy) – jistě jsi ten krám u manikérky viděla. BTW – někdo mi tvrdil, že tahle procedura (leštění) nehtům prospívá, každpádně nehty pak vypadají lépe. Asi tak 2 dny v mém případě. ;) :D :D

Malvína

Některé gelové laky (ty, které se nezapékají) jdou sundat běžným odlakovačem. Zkuste a buď nechejte nehty přirozeně, popř. nalakujte jiným lakem.

klumprt

Palčáky.

iceT

Přelakuj podobnou barvou.

nyjono

  1. předně jsi to neměla nechat zajít až na tu úplně poslední chvíli
  2. i zapékané gelové laky lze doma odstranit. Když si něco koupíš.
  3. proč jsi nezkusila jinou manikérku, co dělá gelovky? Když to potřebuješ!
  4. Zkrátit na stejnou délku, aby poškozená místa byla co nejmenší a co nejméně vidět

mosoj

Zajít na chirurgii a nechat nehty odstranit. Ruce budou potom obvázané.

Z čeho všeho se dá udělat „věda“,.